بازی بزرگان

کتاب «بازی بزرگان» نوشته فرید زکریا با ترجمه عبدالله مولیانی(مولائی) با شمارگان هزار و 50 نسخه در 303 صفحه به بهای 12 هزار تومان به تازگی از سوی انتشارات اطلاعات منتشر شده است. زکریا یک چهره شناخته شده رسانه‌ای و مطبوعاتی در غرب و حتی در جهان به شهرت رسیده و مقالات و مواضع واقع‌بینانه و انتقادی‌اش مورد استقبال افکار عمومی قرار گرفته است.

 این کتاب به خاطر طرح مسائل بین‌المللی و ناعادلانه خواندن نظام حاکم بر جهان، که به‌صورتی روشنگرانه و با صراحت کلام نوشته شده مورد تعمق و استقبال سیاستمداران و صاحب‌نظران و مطبوعات قرار گرفته است و پیامد آن موجی از اظهارنظرها و نقد و بررسی‌ها را در پی داشته است. مجله نیویورک‌تایمز آن را یک اثر هوشمندانه و حاکی از تسلط نویسنده به اوضاع جهان می‌داند و نشریه اکونومیست آن را یک منبع و مأخذ معتبر و قابل اتکاء برای پژوهشگران و سیاست‌گذاران معرفی کرده است.

در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: «لازم به ذکر است که این نویسنده به‌رغم اینکه روی خوشی نسبت به ایران ندارد، لکن در این کتاب درمورد انرژی هسته‌ای مواضع تندی همچون غربی‌ها علیه ایران اتخاذ نکرده است. البته در نظرات و مواضع ایشان تناقضاتی وجود دارند که به خاطر رعایت اصول امانت‌داری در ترجمه عیناً‌ نقل شده‌اند».

کتاب حاضر در هفت بخش با عناوین «خیزش دیگران»، «فواره چون بلند می‌شود، پیمانه چو پر شد»، «جهانی غیر غربی(غرب‌گریز)»، «ستیزه‌جویی(هل من مبارز(»، «هم‌پیمانی»، «قدرت آمریکا» و «مقاصد آمریکا» سامان یافته است.

روابط عمومی

شماره تماس : 88911611-021

آدرس : تهران، خیابان استاد نجات الهی (ویلا) , نبش ورشو، پلاک 2

پست الکترونیک :info@ihht.ir

تلگرام: https://telegram.me/iranianhht

اینستاگرام:  https://instagram.com/iranianhht.ir

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خانه اندیشمندان علوم انسانی می باشد.

نقشه